0 Вход регистрация
Корзина
Всего:
0 грн.
 • (066) 553-79-65; (096) 825-06-35; (093) 118-96-86
График работы: пн.-пт.-10:00-17:00; сб.-нд.- вихідні

Оплата и доставка

 

Доставка

Відправлення замовлень відбувається кожного дня крім суботи, неділі та святкових днів. Термін доставки Новою поштою складає 1-3 робочих дні в залежності від місця призначення (для прикладу, доставка до Києва складає один день), та за наявності товару на складі (наявність уточнювати у менеджера). Для отримання посилки потрібно пред'явити номер товарно-транспортної накладної (відсилається Вам у формі SMS або повідотлення у Вайбер після відправлення замовлення), та підтверджуючий особу документ (паспорт, водійське посвідчення).

 1. Доставка компанією-перевізником "Нова Пошта". Товар відправляється на зазначений Вами склад у Вашому місті. Термін виконання доставки – 1-3 робочих дні. Вартість послуги від 50 грн.
 2. Доставка посилки/бандеролі по Україні за допомогою поштової служби «Укрпошта». Термін доставки 2-5 робочих дні, вартість від 30грн.
 3. Доставка іншими транспортними перевізниками («Нічний експрес», «Делівері», Justin). Термін доставки 1-3 дні, вартість від 40грн.
 4. Доставка посилки/бандеролі закордон за допомогою поштової служби «Укрпошта» або іншими перевізниками за домовленістю, термін 10-30 днів, вартість потрібно уточнювати у кожному конкретному випадку. Доставка закордон відбувається тільки по передоплаті.
 5. Самовивіз із офісу або магазину. Деталі у менеджера.
Важливо! Витрати, пов'язані із доставкою товару бере на себе покупець.
Замовлення

Замовлення Ви можете зробити безпосередньо на сторінці виробу. Для цього перейдіть на сторінку товару та натисніть «добавити у корзину». Після цього Вам потрібно буде вибрати спосіб доставки, спосіб оплати, та погодившись із умовами обслуговування заповнити особисті данні про Вас. Також можна просто відправити замовлення на пошту vishivano4ka.ua@gmail.com 

Важливо! Здійснивши замовлення Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних!

Протягом кількох годин наш менеджер зв'яжеться із Вами для уточнення замовлення та узгодження деталей доставки та оплати.

Якщо у Вас виникають питання по товару, доставці або замовленні просто зателефонуйте за номерами телефонів +38 (066) 553-79-65; +38 (096) 825-06-35 та зробіть замовлення менеджеру.

Важливо! Замовлення, які будуть розміщені у вихідні чи святкові дні будуть опрацьовані наступного робочого дня.
Оплата

Оплата здійснюється:

 1. Передоплата  шляхом внесення 100% вартості товару на картковий рахунок 5169 3305 2011 3876 у будь-якому відділенні Приват банку за допомогою терміналу самообслуговування або у касі.

 2. Передоплата шляхом оплати замовлення на розрахунковий рахунок АТ КБ "ПРИВАТБАНК", IBAN UA473052990000026005000802251, код отримувача 3068406052. 

 3. Передоплата за допомогою платіжной системи LiqPay або інтернет банкінгу Приват 24. Таким чином зручно олачувати з-за кордому, або якщо Ви зареєстровані в Приват 24.
 4. Післяоплата - при отриманні товару у службі доставки. В цьому випадку Ви оплачуєте також і комісію за пересилання грошей згідно тарифів кур'єрської служби. 
Важливо! При замовленні виробів ручної роботи оплачується передоплата 20% вартості виробу на картку Приват банку. Також передоплата передбачена при замовленні певних виробів з машинною вишивкою.
Обмін та повернення товару

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2006р, якщо з будь-якої причини товар Вам не підійшов, Ви можете обміняти його або повернути протягом 14 днів з моменту отримання товару. Товар повинен бути без ознак використання та із оригінальною упаковкою. Для повернення виробу вишліть його нам на зворотню адресу, попередньо повідомивши нам причину повернення. Кошти за товар будуть повернуті Вам після отримання нами виробу і підтвердження його цілісності. Також зберігайте документи, які мають відношення до повернення. Кошти за виріб будуть повернені Вам протягом 7 днів шляхом переказу на вказаний Вами рахунок. 

У разі пошиття виробу за індивідуальним замовленням, за індивідуальними мірками або внесенням змін до існуючих моделей. Згідно "зкону України "Про захист прав споживачів", стаття №13, параграф 5, абзац №3, -моделі ручної роботи, вироби які відшивались за індивідуальними мірками та моделі в які вносились зміни за побажаннями замовника поверненню не підлягають. Магазин залишає за собою право, на свій розсуд, піти на зустріч покупцеві та в індивідуальному порядку домовитись про повернення таких виробів. В такому разі за такий виріб повертається сума за мінусом 20-30% від вартості виробу, в залежності від внесених змін.

Важливо! Витрати, пов'язані із поверненням товару через неналежне виконання взятих на себе зобов'язань магазином, бере на себе продавець. Всі інші витрати при поверненні товару належної якості бере на себе покупець.
 

Договір публічної оферти

 

Цей договір, в якому одна сторона__ФОП Цаль В.Ю._____номер ЄДР 21870000000005397______ (надалі – Продавець) з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла (акцептувала) дану пропозицію (надалі – Покупець), з іншого боку, далі разом — Сторони, уклали даний договір (далі — Договір) адресований необмеженому колу осіб, який являється офіційною публічною пропозицією Продавця, укласти з Продавцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі сайту  Вишиваночка.UA
Продавці, що мають намір здійснювати продаж Товарів за допомогою Веб-сайту vishivano4ka.com.ua та Покупці при придбанні Товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках Веб-сайту vishivano4ka.com.ua приймають умови цього Договору про нижченаведене.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Договірні відносини між Продавцем і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення Замовлення кнопки “ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ” або оформлення замовлення за допомогою телефонного дзвінка (контакти вказані в розділі «КОНТАКТИ» та в шапці свйту) або зробивши замовлення через електронну пошту, означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.
1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.
1.3. Даний Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку “ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ” або оформлення замовлення за допомогою телефонного дзвінка (контакти вказані в розділі «КОНТАКТИ» та в шапці сайту) або зробивши замовлення по електронній пошті , яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.
 
2. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ
«Договір публічної оферти» - публічний договір, зразок якого розміщений на Веб-сайті  Вишиваночка.UA, і застосування якого є обов’язковим для всіх Продавців, що містить пропозицію Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті Гаранта, спрямовану невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.
«Акцепт» - прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті Гаранта, шляхом додавання його у віртуальний кошик та відправлення Замовлення. Або придбання Товару (оформлення замовлення) за допомогою телефону, електронної пошти.
«Товар» - предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супровідні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), щодо придбання якого на Веб-сайті Гаранта розміщена пропозиція Продавця.
«Покупець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт Вишиваночка.UA та мають намір придбати той чи інший Товар.
«Продавець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, які є власниками чи розповсюджувачами Товару та за допомогою Веб-сайту Гаранта мають намір його продати.
«Замовлення» - належно оформлена та розміщена на Веб-сайті Гаранта, або  за допомогою телефонного дзвінка (контакти вказані в розділі «КОНТАКТИ») або по електронній пошті, заявка Покупця на купівлю Товарів, що адресується Продавцю.
«Законодавство» - чинне законодавство України, яке може бути застосоване до правовідносин, пов'язаних з виконанням та/або які виходять з виконання описаних в цьому Договорі зобов´язань.
«Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.
 
3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту Вишиваночка.UA, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього кошти.
3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом , а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.
3.3. Продавець та Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною чи удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску чи обману.
3.4. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають ті діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та/або реалізацію товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України, та зобов’язується нести відповідальність у випадку порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.
 
4. ПРАВА ТВ ОБОВЯЗКИ ПРОДАВЦЯ
4.1. Продавець зобов’язаний:
 • виконувати умови даного Договору;
 • виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;
 • передати Покупцю Товар згідно з вибраним зразком на відповідній сторінці Веб-сайту Вишиваночка.UA оформленим Замовленням і умовами даного Договору;
 • перевірити якісні і кількісні характеристики Товару під час його пакування на складі.
4.2. Продавець має право:
 • в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.
 
                5. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПОКУПЦЯ
5.1. Покупець зобов’язаний:
 • своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього Договору;
 • ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;
 • при отриманні Товару у особи, що здійснила його доставку, впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві
5.2. Покупець має право:
 • оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту vishivano4ka.com.ua або зробити замовлення по електронній пошті, або оформити замовлення за допомогою телефонного дзвінка (контакти вказані в розділі «КОНТАКТИ»);
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
 
                6. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
6.1. Покупець самостійно оформлює Замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту Вишиваночка.UA шляхом додавання Товарів у віртуальний кошик за допомогою натискання кнопки “Купити”, або зробивши замовлення по електронній пошті, чи за номером телефону, вказаному в розділі контактів Веб-сайту Вишиваночка.UA.
6.2. Строк формування Замовлення від 2 до 30 робочих днів ( в залежності від наявності, розміру, індивідуального виготовлення) з моменту його оформлення. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня. Якщо Продавцю необхідний додатковий час на формування замовлення, строк узгоджується попередньо з Покупцем.
 
                7. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
7.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та зазначається на відповідній сторінці Веб-сайту Вишиваночка.UA. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів поміщених у віртуальний кошик або оформленні замовлення через електронну пошту, або оголошення найменування з ціною обраного Товару,  та ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 8 цього Договору. 
7.2. Вартість Замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури товару.
7.3. Покупець може оплатити Замовлення наступними способами:
1) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.
2) накладним платежем при отриманні Замовлення в представництві служби доставки ТОВ «Нова Пошта»
3) готівкою при доставці товару кур’єром;
4) будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.
7.4. Продавець лишає за собою право на власний розсуд змінювати вартість товару, право на проведення акцій, право на встановлення знижок на повний/частковий асортимент товару,  який розміщений на  відповідній сторінці Веб-сайту Вишиваночка.UA

 
                8.УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ
8.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на відповідній сторінці Веб-сайту https://vishivano4ka.com.ua/ua/dostavka-ua.html
8.2. При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими Службами доставки (далі Компаніями-перевізниками) Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.
8.3. Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару, який доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним розписом у товаро-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.
8.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причини, при доставці кур´єром Компанії-перевізника, товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого за електронною адресою vishivano4ka.ua@gmail.com  із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти. Комісійні збори банківських установ, сплачує Покупець і ця сума поверненню не підлягає.
Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти.
 
                9.УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.
9.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила доставку Товару або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки.
Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому форму на повернення Товару на сайті Вишиваночка.UA.
9.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.
9.4. Покупець, який заключив договір в режимі он-лайн замовлення, може його розірвати без повідомлення причин протягом 14 днів, при цьому, заповнивши бланк повернення товару, крім товару виготовленого на індивідуальне замовлення Покупця, тобто товар, який не може бути проданий іншим особам, оскільки містить індивідуальні мірки Покупця (мірки: Рукав, виріз, спідниця, обхват шиї, довжина спинки до талії, ширина спинки, глибина пройми, обхват талії, довжина плеча, обхват верхньої частини руки, довжина виробу, довжина рукава, обхват стегон тощо).
9.5. Товар має відповідати стану, в якому його було придбано: в оригінальній упаковці разом з документами про покупку. Товар повинен мати комплект бірок та не містити ознак використання.
9.6. Повернення вартості купленого товару  здійснюється протягом 7 календарних днів з моменту отримання посилки (повернення товару на склад Продавця).Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на вказаний Покупцем рахунок ПриватБанку, при цьому комісійний збір банківських установ, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає поверненню. Вартість доставки поверненого товару, який не має дефектів, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає відшкодуванню.
9.7. Разом з бланком на повернення вартості товару Покупець зобов’язаний надати ксерокопію посвідчення особи у відповідності до законодавства України. Для повернення грошових коштів шляхом перерахування на банківську картку ПриватБанку необхідно вказати реєстраційний номер картки обліку платника податків.
9.8. Покупець має право обміняти товар на ідентичний в іншому розмірі (у випадку наявності відповідного розміру) шляхом оформлення нового замовлення. Взаємозалік не передбачено, інтернет-магазин повертає кошти за повернений товар. Витрати на повернення (обмін) товару за допомогою компанії-перевізника або кур'єра (представника Продавця), сплачує покупець і ці кошти поверненню не підлягають.
9.9. Витрати по поверненню товару, який має дефекти, підлягають відшкодуванню при наявності документів, які підтверджують такі витрати, та містять заключення, які підтверджують дефектність товару.
9.10. Гарантійний строк на товари відповідає вимогам законодавства України.
9.11. Продавець не несе відповідальності за дефекти товару, та право відмови від товару не діє, якщо товар має механічні пошкодження, про які не було заявлено перевізнику при отриманні посилки.
9.12. Претензії з недостач, пересортиці або надлишку приймаються протягом 2-х днів після отримання посилки.
9.13. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», (ВВР, 1991, №30, ст.379. Документ 1023-12, чинний, поточна редакція - Редакція від 01.01.2016, підстава 1314-18, Стаття 13. Право споживача у разі укладання договору на відстані)  товари належної якості, виготовлені під індивідуальне замовлення обміну та поверненню не підлягають. Продавець не несе відповідальність за відповідність розмірів товару вказаним Покупцем у замовлені. З метою уникнення можливих помилок при зазначенні мірок Покупцем – мається на увазі надання необхідних данних в стандартних одиницях (см – сантиметрах). 
 
                10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.
10.2. У разі виникнення спорів, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів щодо стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв'язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.
10.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно матеріального і процесуального права України.
 

                11.ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

11.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза контролем такої Сторони, настали після укладення цього Договору, що носять непередбачений і невідворотний характер. 

До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами (включаючи розподілу, пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання цього Договору.  
11.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань за цим Договором через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.
11.3. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов'язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перерахованих обставин.
11.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше трьох місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.
Незважаючи на настання форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.
 

                12.ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

12.1. Фотографії товару, а саме кольорова гама використаних матеріалів та точність візерунку, може в незначній мірі відрізнятись від їх фактичного вигляду. 
12.2. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.). 

 

  Ви підписані
  на новини та акції!
  Увага

  Графік роботи магазина
  «Вишиваночка» у
  святкові дні:

  07.03.2017
  з 9-00 до 16-00;

  08.03.2017 - вихідний;

  З повагою,
  команда м. Вышивночка

  Заказать обратный звонок
  Оставьте ваш номер телефона и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время
  Ваш запрос
  отправлен!
  Таблица размеров
  Данные указаны в сантиметрах
  Благодарим
  за ваш отзыв !
  регистрация
  Вход