x 
Корзина порожня
 • Тетяна 27.05.2017 23:08
  Дуже сподобалась вишивка, розмір відповідає розмірній сітці, доставка один день, дякую продавцю, думаю ...

  Детальніше...

   
 • Оксана 24.05.2017 11:23
  Придбала для мами вишиту сорочку № 0060. По розміру ідеально підібрали. Дуже задоволені якістю ...

  Детальніше...

   
 • Катерина 21.05.2017 10:18
  Дякую за вишиванку! Розмір відповідає таблиці вимірів, доставка дуже швидка, матеріал приємний.

  Детальніше...

     Вітаємо, наші шановні відвідувачі! Понад три роки тому, на початку червня 2013 року інтернет-магазин "Вишиваночка.ua" почав свою роботу. За цей час ми отримали досвід і знання, яких нам не вистачало на початку нашої діяльності. Але з кожним днем ми продовжуємо рости, вчимося працювати якісніше і швидше щоб Ви, наші гості, ставали нашими друзями і постійними клієнтами. Ми прагнемо не просто продати вишиванку, а й запам'ятається Вам щоб Ви купивши вишиванку у нас одного разу, поверталися до нас за наступними покупками знову і знову. 

         Почавши роботу як інтернет-магазин, ми з часом почали відшивати власні моделі, і на даний момент велика частина продукції яка представлена на сайті нашого власного виробництва, чим ми дуже пишаємося. 

    У нас представлений широкий асортимент жіночих вишиванок і чоловічих вишитих сорочок, дитячих вишиванок, вишитих тунік, костюмів, жилетів та іншої продукції. Працюємо ми як у роздріб, так і опт. Асортимент постійно оновлюється, тому Ви завжди знайдете у нас щось для себе, або для своїх близьких, друзів, колег чи знайомих.

     Також вас приємно здивують низькі ціни на нашу продукцію. Ваше замовлення буде відправлене до Вас максимально швидко, не залежно від місця Вашого проживання.

     Ми працюємо для Вас, і дорожимо своєю репутацією. Тому ми впевнені в правильності Вашого вибору інтернет-магазину "Вишиваночка.ua". Хороших покупок Вам і Вашим близьким!