x 
Корзина порожня
 • Михаил 02.04.2017 19:07
  Огромное спасибо магазину за быструю доставку! Заказывал размер "L", - все подошло идеально, качество ...

  Детальніше...

   
 • Olena 30.03.2017 10:15
  Дякуємо за якісні вишиваночки! Купляла 122 та 140 розмір, як раз підійшли))) А також за швидке ...

  Детальніше...

   
 • Аліна 26.03.2017 06:43
  Сьогодні отримала вишиванку. Надіслали дуже швидко. При заказі просила зробити розрізи по бокам ...

  Детальніше...

     Вітаємо, наші шановні відвідувачі! Понад три роки тому, на початку червня 2013 року інтернет-магазин "Вишиваночка.ua" почав свою роботу. За цей час ми отримали досвід і знання, яких нам не вистачало на початку нашої діяльності. Але з кожним днем ми продовжуємо рости, вчимося працювати якісніше і швидше щоб Ви, наші гості, ставали нашими друзями і постійними клієнтами. Ми прагнемо не просто продати вишиванку, а й запам'ятається Вам щоб Ви купивши вишиванку у нас одного разу, поверталися до нас за наступними покупками знову і знову. 

         Почавши роботу як інтернет-магазин, ми з часом почали відшивати власні моделі, і на даний момент велика частина продукції яка представлена на сайті нашого власного виробництва, чим ми дуже пишаємося. 

    У нас представлений широкий асортимент жіночих вишиванок і чоловічих вишитих сорочок, дитячих вишиванок, вишитих тунік, костюмів, жилетів та іншої продукції. Працюємо ми як у роздріб, так і опт. Асортимент постійно оновлюється, тому Ви завжди знайдете у нас щось для себе, або для своїх близьких, друзів, колег чи знайомих.

     Також вас приємно здивують низькі ціни на нашу продукцію. Ваше замовлення буде відправлене до Вас максимально швидко, не залежно від місця Вашого проживання.

     Ми працюємо для Вас, і дорожимо своєю репутацією. Тому ми впевнені в правильності Вашого вибору інтернет-магазину "Вишиваночка.ua". Хороших покупок Вам і Вашим близьким!